Zabawa

Zestaw małego majsterkowicza

Zestaw małego majsterkowicza

Jeśli Wasze dziecko uwielbia majsterkować, pomagać tacie w pracach domowych i chwytać w ręce przeróżne narzędzia by naśladować pracę dorosłych, mamy dla Was doskonałą propozycję na rozwijanie zdolności manualnych, koordynacji ruchowej i myślenia przyczynowo-skutkowego.

Skrzynka narzędziowa – mini warsztat to własny zestaw majsterkowicza dla malucha z całym potrzebnym zaopatrzeniem, którego nie powstydziłby się żaden stolarz ani żaden porządny rzemieślnik.

Zestaw małego majsterkowicza

Innowacyjnie zaprojektowane, estetyczne, stymulujące, kolorowe, profesjonalnie wyposażone w śrubokręt, klucz, młotek, śruby, nakrętki i imadło pudełko majsterkowicza jest dokładnie dostosowane do malutkich dłoni i palców dziecka.

Skrzyneczka posiada otwory, dzięki którym maluchy mogą w sposób prosty i przystępny poznać działanie oraz zastosowanie podstawowych narzędzi i praw fizyki z nimi związanych. Dodatkowo, odwracając pudełko majsterkowicza do góry nogami mała skrzynka zmienia się w łatwy do przenoszenia za rączkę warsztat z narzędziami.

Zestaw małego majsterkowicza

Prezentowany przez nas zestaw z narzędziami, który kupicie na www.planetaz.pl jest wytrzymały, solidnie i starannie wykonany przez Wonderworld w Tajlandii z drewna kauczukowego z użyciem nietoksycznych farb, barwników i lakierów więc dzieci bez obaw mogą brać go do buzi, nie ma ostrych krawędzi, ani wystających elementów. Warsztat jest przyjazny dla środowiska naturalnego, odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz na kontakt z wodą.

Mimo tego, że posiada certyfikaty bezpieczeństwa zgodne z normami Unii Europejskiej to producent przeznacza go dla maluchów od trzeciego roku życia. Naszym zdaniem zabawka może stanowić wyzwanie już dla młodszego dziecka (pod opieką dorosłego) jako idealna baza do nauki czynności życia codziennego, zręczności, rozwijania wyobraźni oraz przedmiot badany rączkami i poznawany zmysłami wzroku i słuchu.

Zestaw małego majsterkowicza

Poza aspektem edukacyjnym, zestaw majsterkowicza to także doskonały pomysł na zabawę w dom, w odgrywanie ról, okazja do rozmowy,nauki, pomocy i rozwijania umiejętności językowych.

Dodatkowo, dla nas wielką zaletą skrzyneczki narzędziowej pełnej śrubek, nakrętek, młotka, kluczy i śrubokrętu jest fakt, że zestaw rośnie razem z dzieckiem – interesuje zarówno dwulatka jak i siedmiolatka, dziewczynkę i chłopca.

Zestaw małego majsterkowicza