Książka, Zabawa

Mała Akademia CzuCzu

Mała Akademia CzuCzu

CzuCzu to wydawnictwo, które tworzy edukacyjne gry i zabawy dla dzieci w wieku 2-3 lat, 3-4 lat, 4-5 lat oraz 5-6 lat takie jak puzzle, zestawy łamigłówek czy książeczki. Chcielibyśmy dzisiaj przedstawić Wam dwie pozycje ułatwiające naukę liter i cyfr.

Mała Akademia Literki to zestaw przeznaczony dla dzieci od trzeciego roku życia zawierający kreatywną książeczkę z naklejkami oraz edukacyjny zestaw 24 dwuelementowych puzzli.

Mała Akademia CzuCzu

To sposób na wspólna zabawę z rodzicem i łagodne wprowadzenie dzieci w świat alfabetu i nauki czytania. Każdej literze towarzyszą wesołe, kolorowe ilustracje rozwijające spostrzegawczość. Dzięki zadaniom umieszczonym w książeczce, zestaw trenuje prawidłowy chwyt kredki, rozwija umiejętność logicznego myślenia, wspiera małą motorykę i precyzję.

Mała Akademia CzuCzu
Mała Akademia Cyferki to druga analogiczna propozycja od Czuczu wprowadzająca w świat matematyki. Tym razem w opakowaniu znajdują się ciekawe graficznie puzzle przedstawiające poszczególne cyfry oraz kreatywna książeczka z naklejkami. Odliczanie rozpoczynamy od 1 i liczymy do 10.

Mała Akademia CzuCzu
To nasze ulubione pudełko przede wszystkim dlatego, że rozmiar puzzli jest idealnie dopasowany do małych rączek. Wewnątrz estetycznego opakowania znaleźliśmy 10 dwuelementowych, sztywnych, odpornych na zabrudzenia puzzli a na tę chwile to w zupełności wystarczająca liczba elementów dla naszego malucha.

Mała Akademia CzuCzu
Podsumowując, bardzo podoba nam się pomysł – połączenie edukacji z zabawą oraz format Akademii – mały, poręczny, mieszczący się w torebce czy plecaku dzięki czemu książeczkę można zabrać w każdą podróż.