Zabawa

Lotto dla najmłodszych i konkurs

Lotto dla najmłodszych i konkurs

Lotto to jedna z najbardziej lubianych i nieskomplikowanych gier dla najmłodszych. Dzisiaj przedstawiamy Wam najnowszą propozycję Kapitana Nauki – zabawa w lotto dla maluszków od drugiego roku życia.

W serii Lotto znajdują się dwa zestawy plansz z żetonami: Zwierzęta i Kolory. W każdym z zestawów znajduje się 6 kolorowych, tekturowych plansz oraz 36 solidnie wykonanych, odpornych na podarcia i pogięcia żetonów z ciekawymi obrazkami. Do każdej gry Lotto dołączona jest krótka dwustronna instrukcja z zasadami sugerowanych wariantów zabawy.

Lotto dla najmłodszych i konkurs

Kapitan Nauka w instrukcji podpowiada 4 warianty zabawy i doskonalenia umiejętności porządkowania i grupowania obiektów na żetonach, o różnych poziomach trudności: gra w pełzacza, gra na szybkość, gra logiczna w zapamiętywanie, gra w pomieszanie z poplątaniem.

Niezwykle proste zasady gry, która polega na wyszukiwaniu szczegółów i dopasowaniu obrazka na żetonie do odpowiedniego miejsca na planszy, zachęcają najmłodszych do długich zabaw.

Lotto dla najmłodszych i konkurs

Oprócz aspektów rozrywkowych gra posiada również aspekty edukacyjne: maluchy dzięki niej ćwiczą pamięć, koncentrację, spostrzegawczość, precyzję i koordynację wzrokowo-ruchową, porządkowanie i grupowanie a także umiejętność rozpoznawania i nazywania kolorów i zwierząt w ich naturalnym otoczeniu.

Lotto jest grą przemyślaną, dopracowaną w każdym szczególe, jest ładna graficznie, solidnie wykonana i dostarcza naszemu maluchowi wiele rozrywki oraz radości.

Lotto dla najmłodszych i konkurs

Zapraszamy Was do wspólnej zabawy z Kapitanem Nauką, który ufundował dla Was 2 fantastyczne nagrody. Do wygrania są gry LOTTO 2+ Kolory oraz Zwierzęta.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

1. Być fanem Mamy zdanie i https://web.facebook.com/KapitanNauka/?fref=ts
2. Udostępnić publicznie na swoim profilu informację o konkursie.
3. Zaprosić do zabawy min. dwójkę znajomych, którzy nie znają jeszcze naszego fan pag’a.
4. Krótko uzasadnić dlaczego chcielibyście otrzymać grę.

Udział w konkursie jest równoważny z akceptacją regulaminu dostępnego na fan pag’u. Konkurs trwa do 31.12.16 do 23:59.

Laureatami konkursu zostały Monika Kulas i Agnieszka Sawina.
Serdecznie gratulujemy!