Zabawa

Piramida Zabaw

Zabawa w układanie i burzenie piramidy z klocków to wspaniała zabawa już dla półrocznych maluchów.

Piramida Zabaw, którą prezentujemy dzisiaj to produkt w 100% polski, wykonany ze sztywnego, laminowanego kartonu trudnego do zniszczenia. W jej skład wchodzi 10 kolorowych, koncepcyjnych, pobudzających wyobraźnię, różnej wielkości klocków pozwalających zbudować wieżę wysokości 80 cm.

Piramida Zabaw

Pudełka można ustawiać jedno na drugim tworząc wysoką piramidę lub inne efektowne budowle. Na zakończenie zabawy klocki można umieścić w kartonie chowając je według zasady „jeden w drugi”. Klocki można wykorzystać np. do nauki kolorów i rozróżniania wielkości, układając je w różnych konfiguracjach.

Jest to zabawka prawdziwie kreatywna i manipulacyjna. Na każdej ścianie kostki umieszczony jest inny realistyczny rysunek zwierzaka (ponad 40 gatunków!) ułatwiający poszerzanie słownictwa oraz dodatkowo, na każdym klocku widnieją cyfry od 1-10 wraz z symbolizującą ilością przedmiotów, zapisane nie tylko w języku polskim, ale i angielskim, przez co klocki wspierają początkową naukę języka obcego oraz zapraszają dziecko do świata liczenia.

Piramida Zabaw daje wiele ciekawych możliwości samodzielnej i wspólnej zabawy. Sposób zabawy klockami zmienia się wraz z wiekiem dziecka. Wieża „rośnie” razem z maluchem ale podstawowym jej atutem jest rozwijanie umiejętności związanych z motoryką małą.

Dziecko chwyta, obraca, dopasowuje, szereguje, co wpływa bardzo korzystnie na rozwijanie wyobraźni przestrzennej, kreatywności i pomysłowości dziecka oraz jest świetnym ćwiczeniem koncentracji.

Dodatkowo, piramida jest bardzo przystępna cenowo. Sprawdźcie sami!

Piramida Zabaw