Inspiracje, Wyprawka

Stwórz swój niepowtarzalny wzór!

Jeśli lubicie produkty handmade, zastanawiacie się nad niebanalnym urządzeniem pokoju Waszego malucha lub ciągle poszukujecie t-shirtu z ulubionym motywem i wzorem niedostępnym w sklepie mamy dla Was propozycje – własnoręcznie zaprojektujcie swoją unikatową tkaninę!

Jak to zrobić?

Zapraszamy Was do Kuka – miejsca, gdzie bez problemu wydrukujecie każdy wymyślony przez siebie wzór. Wszystkie projekty, zarówno własne jak i te wybrane z bazy gotowych szablonów, zaprojektowane przez grafików z całego świata, drukowane są na zamówienie na najwyższej jakości, 100% bawełnianych tkaninach polskiej produkcji.

W zależności od tego, do czego chcemy wykorzystać zadrukowany materiał możemy wybrać spośród pięciu tkanin o różnym splocie i gramaturze.  Jeśli macie w planach uszycie np. oryginalnej pościeli dla Waszego malucha – tak jak my z tkaniny WATERMELON 🙂 – możecie wybrać satynę lub perkal.

Stwórz swój niepowtarzalny wzór!

Do okrycia wierzchniego najlepiej wybrać gęsto tkane i grubsze chino, do wykonania elementów dekoracyjnych takich jak: obicie fotela, krzesła, taboretu czy ławy idealna będzie gruba tkanina o wyraźnym splocie rypsowym. Nansuk natomiast, jako najdelikatniejsza z wymienionych tkanin, dobrze sprawdzi się w roli zwiewnych sukienek, apaszek, przytulanek, delikatnych zasłonek i lekkich bluzeczek.

Dzięki temu, że wszystkie tkaniny na których Kuka drukuje Wasze pomysły posiadają certyfikat Oeko-tex Standard 100 czyli wiodący w świecie znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych, możecie mieć pewność, że produkty wykonane z materiałów z takim nadrukiem nie posiadają w sobie żadnych alergizujących, agresywnych barwników jak np. atramenty solwentowe (często wykorzystywane w branży reklamowej) poprzez co są odpowiednie nawet dla najmłodszych dzieci.

Zatem wybierajcie gotowe lub projektujcie własne materiały z niepowtarzalnymi, jedynymi w swoim rodzaju deseniami i cieszcie się tworzeniem z nich wszystkiego co tylko wpadnie Wam do głowy.

Pamiętajcie, że taka tkanina to również idealny pomysł na prezent bo który tata nie ucieszyłby się z t-shirtu ze swoją podobizną lub która babcia nie chciałaby mieć apaszki z ulubionym rysunkiem swojej wnuczki?

Stwórz swój niepowtarzalny wzór!