Wyprawka

Przytulny paczwork

Przytulny paczwork

Szukając nowego kocyka, poduszki czy kołderki dla malucha na rynku bez problemu znaleźć można różnego rodzaju certyfikowane artykuły pościelowe: mniejsze, duże, tańsze, grubsze, wełniane, z wypełnieniem syntetycznym czy wkładem z bambusa.

Przedstawiamy Wam nową, polską manufakturę Mamahuhu która podążając za koncepcją paczworków zdecydowała się przygotować unikalne kocyki złożone z różnorodnych grafik przedstawiających zwierzęta, przedmioty oraz figury geometryczne. Taki pomysł jest dość innowacyjny na rynku produktów dla maluchów.

Przytulny paczwork

Jednym z najważniejszych czynników wpływających na jakość i funkcjonalność dziecięcej kołderki jest jej wypełnienie oraz użyte materiały wierzchnie. Polska firma Mamahuhu tworząc oryginalne komplety pościelowe dla dzieci proponuje antyalergiczne wypełnienie z włókniny silikonowej a do wykończenia używa wysokiej jakości polaru minky oraz tkanin posiadających certyfikat Oeko-Tex® Standard 100 (wyroby włókiennicze wolne od substancji szkodliwych dla zdrowia człowieka).

Kołderki z takim wypełnieniem są w pełni bezpieczne i higieniczne  a dodatkowo nie tracą swoich właściwości po praniu – nadal są lekkie, mięsiste i przyjemne w kontakcie z ciałem.

Przytulny paczwork

Dwustronne, bawełniane i funkcjonalne kocyko-kołderki Mamahuhu u nas poza wykorzystaniem jako przykrycie podczas snu, idealnie sprawdzają się również jako np: mata do zabawy i koc dla przytulanek.

Warto także zwrócić uwagę na najwyższej jakości materiały połączone przez Mamahuhu z unikatowym paczworkiem z oryginalnymi motywami leśnych zwierząt, które pasują kolorystycznie do polaru minky i które z pewnością przypadną do gustu mamom dziewczynek jak i chłopców.

Wykonane z wielką starannością i ręcznie wykończone kołderki i poduszki są gwarancją komfortowego i spokojnego wypoczynku maluchów.

Przytulny paczwork

Mimo tego, że lekarze radzą, by komplet pościeli dla maluchów nie obejmował poduszki to jeśli zauważycie, że Wasz maluch sam po nią sięga, zaczyna na niej kłaść głowę i najzwyczajniej w świecie jej potrzebuje, to wówczas w zestawie z kocykiem kupić możecie także wygodną, płaską, pokryta bawełną o splocie atłasowym, poręczną (30×45 cm) poduszkę do spania i przytulania.

Przytulny paczwork

W ofercie MamaHuhu, poza kocykiem/kołderką i płaską poduszką, znajdziecie oryginalne wzory ozdobnych poduszek do spania dla najmłodszych z oryginalnymi motywami graficznymi.

Obserwujcie uważnie ich ofertę bo aktualnie czeka na Was wiele promocji!