Inspiracje, Wyprawka

Pompoms – innowacyjne czapki

Pompoms - innowacyjne czapki

Czapka damska nie musi być wcale złem koniecznym! Dobrze dopasowana jest doskonałym uzupełnieniem każdej stylizacji.

Jej zadaniem jest przede wszystkim ochrona przed zimnem, mrozem i wiatrem bo jak zapewne każda mama wie 🙂 przez głowę ucieka ponad połowa ciepła wytwarzanego przez organizm a przemarznięta głowa może doprowadzić do wielu schorzeń, zapalenia zatok lub ucha, nie wspominając już o naszych włosach, które pod wpływem niskiej temperatury kurczą się i stają się matowe.

Pompoms - innowacyjne czapki

Aktualnie czapka jest ważnym elementem zimowej stylizacji i nosimy ją także po to, by dobrze i stylowo wyglądać.

W sklepach wybór jest ogromny – wełniane, futrzane czapki z uszami, pomponami, berety, kaszkiety. Decyzja zależy od naszego stylu, oryginalności czy łamania schematów.

My zakochaliśmy się w czapkach Pompoms – polskiej marce oferującej wysokiej jakości ciepłe i wygodne czapki w wielu fasonach i kolorach. Cała kolekcja projektowana jest i szyta od początku do końca w Polsce!

Pompoms - innowacyjne czapki

Stawiając na oryginalność i innowacyjność, zainteresowała nas przede wszystkim specjalna linia Pompoms dla najbardziej wymagających klientów – czapki z wymiennymi pomponami, dającymi możliwość dopasowania ich do własnego stylu, trafiając tym samym w indywidualne gusta wszystkich odbiorców.

Czapki wykonane zostały ręcznie z przyjemnej w dotyku włoskiej włóczki wełnianej. Do wyboru mamy cztery klasyczne kolory z prostym, ciekawym ściegiem – czarny, szary, beżowy, kremowy oraz pudrowy róż.

Pompoms - innowacyjne czapki

Czapki wewnątrz posiadają wszytą opaskę z miękkiego polaru, która chroni głowę przed zmarznięciem a przy tym skutecznie odprowadza wilgoć oraz zapobiega rozciąganiu się czapki.

No i teraz najważniejsze! Każdy zestaw zawiera idealnie wykonaną czapkę „bazę”oraz 4 pompony w różnych kolorach. Czapka i pompony mają wszyte specjalne zatrzaski, dzięki czemu można dowolnie je wymieniać według humoru czy stylizacji. Wszystkie czapki i pompony posiadają takie same mechanizmy zatrzaskujące, kupując więc kolejne zestawy, pompony z poprzednich będą pasowały do wszystkich czapek bazowych.

Pompoms - innowacyjne czapki


Mamy dla Was niespodziankę! Zapraszamy Was do wspólnej zabawy z marką Pompoms, która ufundowała dla Was fantastyczną nagrodę. Do wygrania jest niezastąpiona na nadchodzące mrozy czapka Plait Beige z wymiennymi pomponami.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

1. Być fanem Mamy zdanie i https://web.facebook.com/POMPOMSHATS/?fref=ts
2. Udostępnić publicznie na swoim profilu informację o konkursie.
3. Zaprosić do zabawy min. dwójkę znajomych, którzy nie znają jeszcze naszego fan pag’a.
4. Krótko napisać co zamiast tradycyjnego pompona chcielibyście doczepić do swojej czapki – wszystkie pomysły mile widziane 🙂

Udział w konkursie jest równoważny z akceptacją regulaminu dostępnego na fan pag’u. Konkurs trwa do 29.01.17 do 23:59.

Laureatem konkursu została Dorota Takżetak.
Serdecznie gratulujemy!