Inspiracje, Wyprawka, Zabawa

Podaruj wybór

Grudzień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim szał świątecznych zakupów. Zawsze staramy się prezenty świąteczne intensywnie przemyśleć i przygotować nieco wcześniej niż w ostatni weekend przed Gwiazdką.

Często jednak brakuje nam pomysłu i wtedy, by dać ostateczny wybór osobie obdarowywanej i pozwolić na dopasowanie zakupionych produktów do własnych potrzeb, najlepszym rozwiązaniem jest karta podarunkowa. To idealny prezent dla wszystkich!

Polecamy Wam dzisiaj kartę podarunkową do Fabryki Wafelków – sklepu z szerokim asortymentem dla młodszych i starszych. Znajdziecie tu prezenty dla przyszłych rodziców, niemowlaków czy przedszkolaków a jak coś się komuś nie spodoba można je bez problemu wymienić!

Jesteście ciekawi co wybraliśmy? Mamy nadzieję, że zainspirujemy Was Świątecznie.

Kosz Mojżesza – Childhome 

Kosz Mojżesza wybraliśmy przede wszystkim dlatego, że jest kompaktowy, mobilny, bezpieczny i przytulny. Noworodki nie lubią dużych przestrzeni, lubią być utulone, lubią bliskość. Ramiona rodziców zapewniają im poczucie bezpieczeństwa i odgraniczają dziecko od otaczającego świata. Dzięki zaciemniającym, wysokim bokom i ściankom, które znajdują się blisko malucha, kosz Mojżesza stwarza warunki podobne do tych, które panowały w brzuchu.

Pleciony, wiklinowy kosz Childhome wyposażony jest w przewiewny materac przystosowany do potrzeb i anatomii malucha. Jest lekki i poręczny dzięki czemu gdy dziecko śpi, z łatwością można przenieść go w dowolne miejsce w mieszkaniu, aby mieć malca zawsze na oku.

Układanka magnetyczna – Janod 

Poszukując kreatywnego i rozwijającego wyobraźnię prezentu dla twórczych maluchów natknęliśmy się na wspierające sprawność manualną dziecka magnetyczne układanki Janod.

Zabawa polega na układaniu na planszy magnesów, które maluch może dowolnie łączyć w obrazy. Trzeba jednak dobrze przemyśleć jak wraz z porami roku zmienia się przyroda? Co zakładamy na siebie zimą, a co latem?

Magnetyczną planszę należy ozdobić w taki sposób, aby dopasować stroje, rośliny i przedmioty do wybranej wcześniej pory roku. Można skorzystać także z kart z podpowiedziami, które dołączone są do zestawu.

Rozwiązań jest nieskończenie wiele, dlatego też układanka będzie służyć przed długi czas i nieprędko się znudzi.

Plecak Miś Polarny – Trixie

Gdzie schować wszystkie swoje skarby niezbędne podczas małych i dużych wypraw? Wybraliśmy idealnie dopasowany do malucha, pojemny i oryginalny plecak Trixie. Do przedszkola na drugie śniadanie, na spacer, piknik, basen czy do babci – pomieści wszystko czego potrzebuje każdy mały odkrywca.

Plecak  posiada usztywnione plecy, regulowane szelki, zapięcie piersiowe oraz uchwyt. Wyposażony jest w dużą przegrodę na ulubioną przytulankę, książeczkę czy picie oraz małą kieszeń zapinaną na suwak.

Przedstawiliśmy Wam tylko kilka pomysłów jak można wykorzystać kartę podarunkową do sklepu. Fabryka Wafelków oferuje ogromy wybór pięknych produktów dla najmłodszych ale mamy też znajdą tu coś dla siebie!