Wyprawka, Zabawa

Pielucha do pływania

Pielucha do pływania

Najistotniejszą pozycją w dziecięcym zestawie kąpielowym nad morze, jezioro czy basen jest pielucha do pływania, która pozwoli utrzymać w czystości malucha i otoczenie.

Jednorazowe pieluchy kąpielowe są łatwo i ogólnodostępne ale nie są ani ekonomiczne ani zdrowe ani do końca skuteczne. Zdarza się, że kiedy przesiąkną stają się dla dziecka ciężarem krępującym ruchy i ściągającym go pod wodę. Często także chemiczny skład tradycyjnej pieluchy odbija się na skórze malucha, powodując odparzenia czy wysypkę.

Dzisiaj mamy ekopropozycję dla małych miłośników kąpieli – wielorazowa pielucha Close Parent i kąpielówki w jednym. To świetne rozwiązanie dla rodziców, którzy szukają oszczędności, wygody oraz bezpieczeństwa użytkowania.

Wielorazowa pielucha kąpielowa to innowacyjny produkt wykonany ze specjalnego laminatu, który jest lżejszy i bardziej elastyczny niż tradycyjny neopren. Jest bezpieczna dla skóry malucha ponieważ składa się z trzech warstw: wewnątrz znajduje się szybko odprowadzający wilgoć polar, na zewnątrz – materiał odporny na plamy, a między nimi wodoodporna membrana. Taki system chroni przed bakteriami i wyziębieniem gdyż mocz wchłania się wewnątrz i w żaden sposób nie ma kontaktu ze skórą dziecka. Dodatkowo, pieluszka nasiąkając nie zwiększa znacząco swojej objętości dzięki czemu nie ma efektu dużej pupy, maluch nie dźwiga balastu, czuje się swobodnie i lekko.

Pielucha do pływania

Pieluchy Close Parent posiadają nie krępujące ruchów, elastyczne, nie uciskające i miękkie ściągacze aby zatrzymać wszystkie nieczystości. Dostępne są w czterech rozmiarach dzięki czemu można dopasować je do wagi i wieku dziecka, minimalizując ryzyko wpadek.
Dzięki precyzyjnie wykonanej i wytrzymałej obudowie, można je prać w pralce i używać bez końca.

Dla najmłodszych dzieci producent proponuje wymienne, wielorazowe wkłady do kąpielówek ułatwiające higieniczne przebranie maluszka w razie nagłej konieczności. W przypadku starszych dzieci pieluchy mogą być używane bez dodatkowej okładziny.

Wielorazową pieluchę Close Parent w każdym rozmiarze i wielu kolorach możecie kupić tutaj. Zapisując się do newslettera otrzymacie 10% zniżki na zakupy!