Mama, Wyprawka

Perły piorące

Perły piorące

Wszyscy wiemy, że do prania ubranek maluszka należy używać specjalnych proszków, płynów czy mleczek dla dzieci i niemowląt. Zawierają one słabsze detergenty, nie mają w składzie drażniących rozjaśniaczy optycznych czy enzymów, minimalizują ryzyko wystąpienia podrażnień.

Jeśli mamy w domu alergika, polecamy płatki mydlane. Są najdelikatniejsze dla skóry gdyż w swoim składzie nie kryją nic poza mydłem i <5% fosfonianów.

Analizując skład proszków i płynów do prania, zainteresowały nas innowacyjne, hipoalergiczne perły do prania Perlux Baby. Kapsułki nie zawierają fosforanów, alergenów ani parabenów, nie uczulają, są bezpieczne dla niemowlaków i wygodne w użyciu. Perły Perlux Baby to nic innego jak skoncentrowany proszek, odplamiacz i żel w jednym, co według producenta gwarantuje skuteczność w walce z zabrudzeniami.

Z racji tego, że niemowlęta nie brudzą się tak jak dorośli, przez około pół roku nie musieliśmy męczyć się z uporczywymi plamami. Po pierwszym podaniu marchewki okazało się jednak, że potrzebujemy sprawdzonego i skutecznego produktu, który poradzi sobie z zabrudzeniami już po pierwszym praniu.

W naszym przypadku, z plamami z marchewki, kapsułki poradziły sobie bez zarzutu. Ubranka były czyste, delikatnie i świeżo pachnące.
Jak sprawdzą się z mocniejszymi zanieczyszczeniami? Przekonamy się wkrótce.