Inspiracje, Wyprawka, Zabawa

Organizer do samochodu

Organizer do samochodu

Wszyscy rodzice podróżujący z maluchami doskonale wiedzą, że dzieci w aucie najczęściej potrzebują „tysięcy” gadżetów, które uprzyjemnią im podróż. Książka, maskotka, kolorowanka, kredki, chusteczki, bidon czy ulubiona zabawka – lista zmienia się w zależności od wieku, pory roku i długości wycieczki.

Przed nami ferie więc aby utrzymać porządek w samochodzie i mieć pod ręką wszystko to, czego w danym momencie zapragnie aktywny kilkulatek zaopatrzyliśmy się w absolutny „must-have” – organizer samochodowy niemieckiej firmy Lassig.

Organizer do samochodu

Dzięki temu praktycznemu i uniwersalnemu gadżetowi wszystkie niezbędne w czasie podróży przedmioty i drobiazgi czy nabyte podczas wycieczki skarby, można przechowywać w jednym, łatwo dostępnym miejscu. Z organizerem łatwiej  jest zapanować na bałaganem i chaosem, dziecko nie nudzi się ponieważ wszystko czego potrzebuje ma w zasięgu swoich rączek co dodatkowo wpływa na bezpieczne prowadzenie auta – nie trzeba w czasie jazdy podawać maluchom zabawek a starsze dzieci mogą obsłużyć się same podczas picia i jedzenia.

Organizer samochodowy firmy Lassig jest lekko usztywniany, składany i starannie wykonany. Jest bardzo pojemny – ma aż 8 kieszonek: jedną na butelkę z napojem, dwie komory zamykane na suwak, kieszeń z okienkiem, jedną podwójną większą przegrodę  i dwie mniejsze na rzep.

Organizer do samochodu

Organizer jest montowany na plecach siedzenia kierowcy lub pasażera co jest dodatkową zaletą ponieważ w pewnym stopniu chroni on tapicerkę fotela samochodowego. Pasy mocujące są regulowane, dlatego będzie pasował do każdego typu samochodu.

Wybrany przez nas model Wildlife Elephant utrzymany jest w odcieniach różu z kontrastowymi zielonymi elementami. Górną lewą zdobią małe słoniki, dolną prawą – jeden większy słoń. W swojej ofercie firma posiada wiele kolorów i fasonów więc każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie.

Organizer do samochodu