Wyprawka

Naturalne kocyki i przytulanki

Naturalne kocyki i przytulanki

MoloMoco to nowa, polska marka na rynku akcesoriów i tekstyliów dziecięcych, która podbija także rynek zachodni. Proponowane przez nią produkty są naturalne, wykonane z 100% bawełny i idealne dla dzieci cierpiących z powodu alergii na wełnę bądź lanolinę.

W ofercie MoloMoco znajdziemy liczne wzory i kolory dzianinowych kocyków dla najmłodszych w wielu ciekawych splotach wykonanych z najlepszej jakości, certyfikowanej przędzy.

Kocyki są ciepłe, lekkie, miękkie, miłe w dotyku, eleganckie i idealne do otulania i przytulania od pierwszych chwil życia. Dwie uniwersalne wielkości  pozwalają na wykorzystanie także w późniejszych latach jako np. alternatywę dla śpiworka, okrycie do spacerówki, koc piknikowy czy element domowego namiotu lub schronu.

Naturalne kocyki i przytulanki
Poza kocykami w ofercie Molomoco znajdziemy też inne, warte uwagi, oryginalne dzianinowe akcesoria takie jak np: miękkie i przyjemne w dotyku przytulanki dla maluchów.

Rubusie, czyli chusteczkowe króliki do ściskania, przytulania i ślinienia powstały z przyjaznych najmłodszym, certyfikowanych materiałów. Przytulanki są uniwersalne i poręczne, łatwo je uchwycić przez małą dłoń i zmieścić do wózka czy torebki. Nasz maluch się z nimi nie rozstaje:)

Naturalne kocyki i przytulanki

Laureatem konkursu została:

Justyna Żychlińska

Gratulujemy!