Kuchnia, Wyprawka, Zabawa

Krzesełko-huśtawka Lionelo Milan

Krzesełko-huśtawka Lionelo Milan

Biorąc pod uwagę uniwersalność i minimalizowanie kosztów, rodzice często wybierają produkty, które posłużą maluchom na dłużej i które spełnią wiele funkcji. Takie właśnie jest wielofunkcyjne krzesełko dla dzieci Lionelo Milan.

Przede wszystkim jest krzesłem do karmienia z łatwym do czyszczenia, wymiennym obiciem. Równocześnie może służyć jako elektryczna huśtawka z regulowaną prędkością bujania i relaksującymi melodyjkami lub wygodny leżaczek dla dzieci w różnym wieku, o maksymalnej wadze 15 kilogramów.

Krzesełko-huśtawka Lionelo Milan

Mimo tego, że nasz maluch woli już siedzieć przy stole na tradycyjnym krześle „dla dorosłych” to fotelik Lionelo Milan wzbudził niemałe zainteresowanie.

Komfort jego użytkowania zapewniają wymienne obicia, szeroka regulacja oraz pięciopunktowe, regulowane pasy bezpieczeństwa pozwalające dopasować zabezpieczenie indywidualnie do wzrostu i wagi malucha.

Krzesełko-huśtawka Lionelo Milan

Krzesełko do karmienia jest bardzo proste w obsłudze, a przy tym bezpieczne. Konstrukcja jest stabilna i nawet podczas intensywnej zabawy, dzięki antypoślizgowym nóżkom nie przesuwa się. Krzesełko łatwo można złożyć by zabierało mniej miejsca, więcej czasu zabierze nam jednak jego ponowne zmontowanie.

Krzesełko-huśtawka Lionelo Milan

Dodatkowo, fotelik pozwala regulować pozycje siedziska oraz daje możliwość odsunięcia bądź przysunięcia tacki, na której możemy postawić posiłek dla maluszka.

Warto wspomnieć, że w zestawie znajdują się 2 tacki różniące się wielkością i kształtem oraz 2 wyściółki. Jedna z nich jest biało granatowa – ten model jest idealny do zabawy, huśtania i odpoczynku. Druga wyściółka w kolorze beżowym przeznaczona jest do karmienia przede wszystkim ze względu na to, że zdecydowanie łatwiej utrzymać ją w czystości. Wystarczy przetrzeć mokrą ścierką i wszystkie zabrudzenia znikają. Gorzej jest z białymi pasami ale po rozmontowaniu możemy je bez problemu wyprać w pralce.

Krzesełko-huśtawka Lionelo Milan

Jeśli chodzi o funkcje elektrycznego bujaczka i huśtawki kluczowy dla nas jest fakt, że fotelik Milan można zasilać dzięki bateriom 3xAAA lub bezpośrednio z gniazdka sieciowego, co jest niezwykle wygodne.

Huśtawka posiada regulator 3 prędkości bujania w zależności od potrzeb oraz pozwala na dopasowanie trybu bujania do wagi samego dziecka. Dodatkowo zabawie może towarzyszyć 6 melodyjek z regulowaną głośnością.

Krzesełko-huśtawka Lionelo Milan

Fotelik jest godny polecenia dla wszystkich tych, którzy szukają nowoczesnego i uniwersalnego mebelka dla dzieci na dłuższy czas.

Marka Lionelo poza fotelikami do karmienia ma w swoim asortymencie: nosidełka, wózki, foteliki samochodowe, łóżeczka turystyczne, bujaczki, chodziki, hulajnogi, maty edukacyjne, karuzele oraz rowerki. Rodzice planujący zakup wyprawki znajdą tu większość przydatnych produktów ułatwiających codzienność z maluszkiem.