Kuchnia, Wyprawka

Krzesełko do karmienia Keter Multidine

Krzesełko do karmienia Keter Multidine

Wybór odpowiedniego krzesełka przeznaczonego do karmienia dziecka nie wydaje się być niczym skomplikowanym. Producenci oferują jednak całą gamę fotelików różniących się między sobą funkcjonalnością, wyglądem, wymiarami, bezpieczeństwem, jakością, wykonaniem oraz oczywiście ceną, która waha się od 50 zł do nawet 1500 zł.

Nasz wybór padł na krzesełko do karmienia Keter Multidine 3 w 1 o wielu unikatowych właściwościach i niewygórowanej cenie w porównaniu do innych fotelików dostępnych na rynku.

Multidine to wielofunkcyjny produkt, który z powodzeniem może być wykorzystywany na różnych etapach rozwoju dziecka. To fotelik do karmienia, nadstawka na krzesło i tradycyjny fotel w jednym. Cały projekt został stworzony pod kątem maksymalnej ergonomii i bezpieczeństwa najmłodszych. Odpowiednia konstrukcja pozwala na dokładne dostosowanie produktu do potrzeb i umiejętności rozwijającego się malucha aż do 4 roku życia – co jest ogromną jego zaletą ponieważ nie trzeba szukać kliku modeli dla niemowlaka, malucha i starszego dziecka.

Krzesełko do karmienia Keter Multidine
My przy wyborze krzesełka kierowaliśmy się przede wszystkim bezpieczeństwem i funkcjonalnością. Analizując podobną półkę cenową, mogę stwierdzić, że w obu tych aspektach produkt firmy Keter nie ma sobie równych .

Krzesełko Multidine wykonane jest z najwyższej jakości atestowanych tworzyw sztucznych, całkowicie bezpiecznych dla malucha w wieku już od 6 miesięcy. Posiada stabilne, dwustopniowo regulujące wysokość stalowe nogi zakończone antypoślizgowymi zabezpieczeniami chroniącymi przed niechcianym przemieszczaniem się.

Siedzisko krzesełka jest standardowo osłonięte z trzech stron i posiada demontowalne, 5 punktowe pasy bezpieczeństwa zapewniające maksymalną ochronę i jednoczesną swobodę ruchów dziecka. Pasy zostały dokładnie i w każdy możliwy sposób przetestowane przez naszego małego wiercipiętę i zdały egzamin bez zarzutu. Nie rozpięły się ani nie luzowały nawet przy mocniejszych pociągnięciach czy szarpnięciach całym tułowiem. Są też odporne na drapanie i  gryzienie 🙂

W krzesełku dziecko nie ma możliwości  samodzielnego wstawania ani kładzenia nóżek na blacie. Nie uda mu się też  odepchnąć nóżkami od stołu co stwarzałoby ryzyko przewrócenia się fotela do tyłu.

Krzesełko do karmienia Keter Multidine

Poszczególne elementy krzesełka są łatwe do demontażu dzięki czemu bez problemu możemy utrzymać je w doskonałej czystości przez cały czas bez obawy o zalegające resztki jedzenia.

Zaczynając od wyposażonej w 3 stopniową regulację poziomą dużej tacy ze zdejmowalną nakładką, którą w razie zabrudzenia wystarczy przetrzeć wilgotną chustką lub umyć w zmywarce a kończąc na wygodnym, miękkim i mobilnym siedzisku idealnym do szybkiego czyszczenia pod prysznicem.
Ponadto, krzesełko nie posiada żadnych zbędnych, ozdobnych elementów, gdzie często zbiera się kurz a czyszczenie zakamarków wymaga dodatkowego czasu i wysiłku.

Krzesełko do karmienia Keter Multidine

To czego może brakować to jedynie nakładka zabezpieczająca materiałowe, białe pasy przed plamami ponieważ wyłączną możliwością ich wyczyszczenia jest pranie. Nie jest to jednak duży mankament przeszkadzający i utrudniający użytkowanie bowiem w trakcie karmienia wystarczy założyć maluchowi np. większy śliniak zakrywający i chroniący nie tylko ubranko ale także pasy.

Według nas, bezwzględnie największą zaletą krzesełka Keter Multidine 3 w 1 jest fakt, że rośnie ono wraz z dzieckiem. Tak jak wspomnieliśmy, dzięki możliwości regulowania wysokości nóg może funkcjonować w trzech pozycjach: jako krzesełko do karmienia ze specjalnie zaprojektowanym podnóżkiem dla wygodnego i komfortowego oparcia małych stóp, nadstawka na krzesło i tradycyjny fotelik.

W wersji najwyższej krzesełko jest przeznaczone do wysokich kuchennych blatów – jego wymiary to 90cm x 60cm x 64cm. Druga wysokość jest standardowa i krzesełko pasuje do stołu o wysokości około 65 cm. Po odczepieniu kolejnej części nóg otrzymujemy niski fotel pasujący do dziecięcych stolików i biurek o wysokości ok. 45 cm. Właśnie ta cecha sprawia, że Multidine może być używany na wyjazdach, przyjęciach, w restauracji czy podczas pikniku na zielonej trawie.

Krzesełko do karmienia Keter Multidine

Ogromną i istotną zaletą jest również niezwykła lekkość – 6kg, kompaktowość i mobilność krzesełka Multidine. Posiada ono wygodny uchwyt do przenoszenia a poprzez teleskopowe łączenia na tzw. klik można je szybko zmontować oraz rozłożyć na części bez żadnych dodatkowych narzędzi dzięki czemu bez problemu zabierzemy je ze sobą na wszelkiego rodzaju wyjazdy lub przechowamy w małym mieszkaniu.

Nogi oraz inne elementy z łatwością schowamy do specjalnie przeznaczonej do tego komory wewnątrz fotelika poprzez co oszczędzamy wiele powierzchni i mamy pewność, że wszystko jest zawsze na swoim miejscu.

Krzesełko do karmienia Keter Multidine

Produkt marki Keter polecamy wszystkim, którzy szukają fotelika bezpiecznego, praktycznego, solidnie wykonanego, funkcjonalnego, łatwego w utrzymaniu czystości, idealnego do transportu oraz przechowywania, o ciekawy designie i w rozsądnej cenie.

Krzesełko Multidine 3 w 1 możecie kupić tutaj: http://www.meblobranie.pl/wysokie-krzeselko-do-karmienia-keter.html.