Wyprawka

Kosmetyczne minimum bobasa

Kosmetyczne minimum bobasa

Kosmetyki dla bobasa ograniczamy do minimum. Do codziennej pielęgnacji używamy jedynie kremu do pupy, myjącego płynu i czegoś do nawilżenia skóry.

Proponujemy dzisiaj szampon i płyn do kąpieli dla niemowlaków i dzieci w jednym oraz balsam nawilżający do ciała z serii SWEET od PAT&RUB.

Największa zaletą proponowanych kosmetyków jest fakt, że w ich składzie znajdziemy wyłącznie mieszankę najcenniejszych witamin, olejków, wosków i myjących środków roślinnych o przebadanych właściwościach łagodzących podrażnienia i zaczerwienienia tj. olej słonecznikowy, sojowy, bawełniany oraz wyciąg z liści oliwek czy naturalną roślinną lanolinę. Jak zapewnia nas producent, wszystkie te surowce mają certyfikat naturalności dzięki czemu produkty  bezpieczne nawet dla najbardziej wrażliwej skóry dziecka.

Szampon oraz płyn do kąpieli bardzo łagodnie i dokładnie myje włosy i ciało malucha nie wysuszając przy tym skóry. Posiada subtelny, naturalny zapach.
Balsam nawilżający natomiast polecany jest głównie do skóry problemowej. Doskonale radzi sobie z przesuszeniem, podrażnieniem, zaczerwienieniem a przy tym chroni i odbudowuje warstwę lipidową.

Polecamy już od pierwszego dnia życia!