Mama, Wyprawka

Dbajmy o włosy!

Wakacyjny czas odpoczynku w pełni. Nie zapominajcie jednak o odpowiedniej ochronie i pielęgnacji włosów ponieważ słońce nie jest ich najlepszym przyjacielem. Promienie słoneczne sprawiają, że nasze włosy stają się suche, tracą blask i zaczynają się łamać.

Jakie kosmetyki wybrać by w pełni odpowiadały na potrzeby włosów związane z ich kondycją i pielęgnacją?

Polecamy Wam dzisiaj kolejne zestawy produktów firmy Swiss Image, produkowane wyłącznie w Szwajcarii z naturalnych składników. Szampony i odżywki pomagają idealnie nawilżyć, odświeżyć i zregenerować nawet najbardziej zniszczone włosy.

Szampon i odżywki VOLUME

Głównym składnikiem produktów z tej linii jest wolna od zanieczyszczeń, alpejska woda glacjalna posiadająca taką samą strukturę jak woda znajdująca się w naszych komórkach i tkankach przez co pomaga idealnie nawilżyć, odświeżyć i zregenerować nawet najbardziej zniszczone włosy.

Linia VOLUME posiada kompleks neutralizujący działanie czynników zewnętrznych, aktywny kompleks koncentratów owocowych oraz miód, który wzmacnia włosy, zapewnia im nawilżenie, dodaje gładkości, nadaje połysku i zwiększa ich objętość.

Z czego jesteśmy najbardziej zadowolone po kuracji VOLUME ? Przede wszystkim z większej objętości włosów. Dodatkowo, są one bardziej witalne, nie elektryzują się i łatwo się je rozczesuje.

Zestaw szampon i odżywka polecamy wzbogacić także o odżywkę w spray’u bez spłukiwania, która jest niezwykle wydajna, łatwa w użyciu i poręczna. Wspomaga pielęgnację, nawilża skórę głowy a dzięki zawartości keratyny naprawia i wygładza ich powierzchnie.

Serię polecamy szczególnie osobom posiadającym włosy cienkie, pozbawione energii i objętości.

Szampon i odżywka GENTIAN

Swiss Image przygotowało także linię dla włosów wypadających co jest szczególnie częste u kobiet po porodzie.

Poza alpejską wodą glacjalną i aktywnym kompleksem dodającym włosom blasku, w produktach GENTIAN zawarta jest także goryczka alpejska, która wzmacnia włosy, regeneruje, działa na rozdwojone końcówki, przeciwdziała wypadaniu włosów, odświeża kolor odcieni blond oraz posiada właściwości odżywcze i pielęgnacyjne.

Mamy dla Was niespodziankę!

Zapraszamy Was do wspólnej zabawy z marką Swiss Image, która ufundowała dla Was fantastyczne nagrody. Do wygrania są dwa zestawy kosmetyków wybrane przez Was, dopasowane idealnie do potrzeb i kondycji Waszych włosów.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

1. Być fanem Mamy zdanie i SWISS Image Polska
2. Udostępnić publicznie na swoim profilu informację o konkursie.
3. Zaprosić do zabawy min. dwójkę znajomych, którzy nie znają jeszcze naszego fan page’a.
4. Napisać w komentarzu, który zestaw wybieracie.

Udział w konkursie jest równoważny z akceptacją regulaminu dostępnego na fan page’u. Konkurs trwa do 6.08.17 do 23:59.

Laureatami konkursu zostały:

Anna Bury Domagała
Dagmara Sabina Krajewska

Serdecznie gratulujemy!