Inspiracje, Wyprawka, Zabawa

Czas na piknik!

Czas na piknik!

Coraz cieplejsze, letnie dni zachęcają do rodzinnych wycieczek i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Gdziekolwiek się wybieracie – za miasto, na spacer, plażę, plac zabaw, czy do parku – koniecznie pomyślcie o zorganizowaniu wspólnego pikniku, który dla malucha będzie nie lada frajdą a Wam pozwoli zrelaksować się wśród zieleni i zaczerpnąć świeżego powietrza.

Na piknik poza ulubionymi zabawkami, grami i zdrowymi, smacznymi przekąskami koniecznie zabierzcie multifunkcjonalny, wodoodporny i izolujący od chłodnego i wilgotnego podłoża koc piknikowy, na którym będziecie mogli wygodnie usiąść lub się położyć.

Na nasz ostatni piknik wśród szumu fal, śpiewu mew i biegających ludzi z psami 🙂 zabraliśmy lekką, poręczną, wyglądem przypominającą nowoczesną torbę – matę piknikową marki Close, którą po złożeniu  można wygodnie przechowywać i transportować dzięki odczepianej rączce.

Czas na piknik!
Mięciutka mata piknikowa Close z jednej strony wykonana została z przytulnego, miękkiego materiału misia – z drugiej zaś z wodoodpornego i odpornego na zabrudzenia poliestru nie zbierającego piachu, zabezpieczonego wewnętrznie laminatem dzięki czemu wilgoć z ziemi nie przedostaje się do środka.

Dla nas, dużym atutem jest praktyczny rozmiar koca, który pozwala wygodnie odpocząć a dodatkowo stanowi niemały kawałek suchego i bezpiecznego gruntu do swobodnej eksploracji przez maluchy. Dla ułatwienia i podniesienia komfortu użytkowania, matę Close można z powodzeniem i bez szkody dla jej bajecznych aplikacji i kolorów prać w pralce.

Poza zastosowaniem, które Wam dzisiaj przedstawiliśmy, mata może posłużyć Waszemu maluchowi także jako miejsce do zabawy w domu, podczas wizyt u rodziny czy znajomych. Idealnie sprawdza się też jako towarzysz wypadów poza miasto i na pobliską trawkę. Polecamy!

Czas na piknik!