Mama

Obowiązkowa pielęgnacja skóry stóp

Obowiązkowa pielęgnacja skóry stóp

Na rynku znajdziemy szereg produktów i urządzeń, które mają za zadanie pomóc nam w pielęgnacji skóry stóp. Od złuszczających kremów i preparatów z kwasami, przez różnego rodzaju pumeksy i tarki, kończąc na pilnikach zarówno ręcznych jak i elektrycznych.

Dzisiaj opowiem Wam o szybkim, skutecznym i łatwym w obsłudze urządzeniu stworzonym właśnie do poprawiania kondycji skóry stóp. W roli głównej zestaw Remington REVEAL Perfect Pedi, w którego skład wchodzą urządzenie zasilane 2 bateriami, 2 wymienne głowice ścierające naskórek i pędzelek.

Obowiązkowa pielęgnacja skóry stóp

Poręczny i niewielki pilnik Remington REVEAL wykonany został z trwałego materiału a jego obsługa jest intuicyjna i nieskomplikowana. Do usunięcia suchej i  zrogowaciałej skóry wybrać możemy jeden z dwóch rodzajów głowic obrotowych: gruboziarnisty do twardej skóry lub drobnoziarnisty aby wygładzić i utrzymać rezultaty jedwabistej skóry stóp.

Rolki delikatnie poruszają się wzdłuż krawędzi stóp i bez trudu usuwają suchą skórę w kilka sekund. Po takim złuszczaniu naskórek gotowy jest na zastosowanie regenerującego kremu nawilżającego by jak najdłużej utrzymać efekty.

Pilnik jest bardzo wygodny w użyciu, nie wymaga nadwyrężania mięśni dłoni ponieważ obrotowe ruchy sprawiają, że głowice działają praktycznie bez żadnego wysiłku.
Kształt jest idealnie dopasowany do dłoni dzięki czemu urządzenie dobrze w niej leży, nie ślizga się, nie wypada i w mgnieniu oka sprawia, że stopy stają się miękkie i gładkie. Już po pierwszym zastosowaniu moja skóra wyglądała jak po zabiegu w salonie kosmetycznym.

Obowiązkowa pielęgnacja skóry stóp

Pilnika Remington REVEAL używa się do suchych stóp a gromadzący się na pilniku złuszczony naskórek należy usunąć pędzelkiem i w razie konieczności kontynuować czynność. Utrzymanie urządzenia w czystości nie stanowi większego problemu – odpięte głowice wystarczy umyć pod bieżącą wodą.

Jednym słowem, zestaw Remington REVEAL Perfect Pedi to łatwy, szybki i naturalny sposób na delikatne pozbycie się twardego naskórka oraz naprawdę gładką skórę stóp nawet przez kilka tygodni. Polecam i gwarantuję, że zmiany zobaczycie już po pierwszym użyciu!

Obowiązkowa pielęgnacja skóry stóp