Mama

Innowacyjne oczyszczanie i masaż twarzy

Oczyszczająco-masujące szczoteczki do twarzy to gorący trend ostatnich miesięcy ponieważ przy regularnym i odpowiednim stosowaniu pomagają odzyskać widocznie jędrną, zdrową oraz jedwabiście naturalną, czystą skórę.

Jak wiemy, często sam codzienny demakijaż nie wystarczy by usunąć wszystkie zanieczyszczenia znajdujące się głęboko w porach skórnych oraz by odpowiednio przygotować cerę do wchłonięcia substancji odżywczych zawartych w preparatach do pielęgnacji twarzy. Z pomocą przychodzi nam firma Remington proponując innowacyjną, zaawansowaną, intuicyjną i prostą w użyciu szczoteczkę do oczyszczania twarzy Reveal FC1000.

Innowacyjne oczyszczanie i masaż twarzy

Szczotka jest mała, poręczna, wodoodporna, idealnie wyprofilowana, leży w dłoni pewnie i wygodnie pozwalając na spokojny, relaksacyjny i pobudzający krążenie masaż dodający energii na cały dzień.

Jej głowica wykonuje ruch obrotowy i pulsacyjny oraz posiada trzystopniową regulację prędkości, co optymalizuje proces oczyszczania z dopasowaniem stopnia intensywności do konkretnych obszarów twarzy. Urządzenie wyposażone zostało w minutnik, który co 20 sekund informuje, że można przejść do czyszczenia kolejnej strefy twarzy.

Innowacyjne oczyszczanie i masaż twarzy

W zestawie znajdują się trzy końcówki: standardowa – przeznaczona do codziennego użytku dla wszystkich typów cery, do cery wrażliwej – zapewniająca bardzo łagodne oczyszczanie  oraz masująca – do głębokiego odżywiania i rewitalizacji zmęczonej twarzy.

Innowacyjne oczyszczanie i masaż twarzy

Dodatkowymi zaletami produktu są wodoodporność (bez obaw można korzystać z niej podczas kąpieli w wannie lub pod prysznicem), łatwość w czyszczeniu samego urządzenia pod bieżącą wodą, ekonomiczność oraz oszczędność (zasilanie akumulatorowe) ponieważ jedno pełne naładowanie (6 godzin) wystarcza aż na 30 zastosowań.

Dopiero zaczynamy naszą przygodę ze szczoteczką Reveal FC1000 ale już po kilku użyciach mogę polecić ją absolutnie wszystkim, którzy marzą o gładkiej, miękkiej, emanującą blaskiem i zdrową energią skórze nawet jesienią. Obserwujcie nas uważnie bo już niebawem napiszemy więcej o efektach stosowania szczoteczki!

Innowacyjne oczyszczanie i masaż twarzy