Kuchnia

Piję wodę!

Piję wodę!

W trosce o zdrowy rozwój naszych maluchów, od najmłodszych lat starajmy się promować w domu prawidłowe nawyki żywieniowe i wybierajmy wodę zamiast innych napojów zapewniając dzieciom codzienną dawkę zdrowych i czystych płynów.

Pamiętajmy, że woda z kranu może być równie dobra jak ta kupowana w sklepie. Przedstawiamy Wam dzisiaj alternatywę dla wody w plastikowych butelkach – szklany dzbanek filtrujący Dafi.

Piję wodę!

Dzbanek Crystal wykonany został z  wysokiej jakości szkła z zachowaniem szczególnej dbałości o ergonomię. Usuwa z wody chlor, niektóre metale ciężkie oraz szkodliwe substancje, które mogą pojawić się w wodzie z kranu. Pomaga pozbyć się także nadmiaru związków odpowiedzialnych za powstanie kamienia w sprzęcie AGD.

Dzbanek Crystal  wyposażony jest również w czytelny indykator LED sensor, który przypomni o terminie wymiany filtra co jest dużym ułatwieniem i wygodą. Pasuje do niego kilka rodzai filtrów proponowanych przez firmę Dafi.

Piję wodę!

Warto zwrócić uwagę także na uniwersalną pojemność dzbanka – 2 litry co pozwala na przefiltrowanie jednorazowo wystarczającej ilości wody dla kilku osób.

Pozbawiona zanieczyszczeń woda jest nie tylko smaczna, ale przede wszystkim zdrowa, dlatego stanowi idealną podstawę także do przygotowania wszelkich dań w kuchni.

Piję wodę!

My dopiero rozpoczynamy swoją przygodę z dzbankiem filtrującym więc o oszczędności i ekologii będziemy mogli powiedzieć więcej już niebawem 🙂