Książka, Kuchnia

Moje wypieki

Moje wypieki

„Moje wypieki. Całkiem nowe przepisy”, których autorką jest Dorota Świątkowska znana blogerka kulinarna, to inspirujące zdjęcia oraz 100 zupełnie nowych, łatwych w przygotowaniu przepisów na bazie różnorodnych, ogólnodostępnych i zdrowych składników dla wszystkich fanów słodkości.

Moje wypieki

Moje wypieki to ciasta drożdżowe, torty, ciastka, serniki a także czekolada, ciasta bez pieczenia i słodkości z różnych stron świata. Znajdziemy tu inspiracje na bazie naturalnych, odżywczych składników ze świeżych i sezonowych owoców, bakalii, zbóż…

Moje wypieki

Każdy przepis opatrzony jest w niezbędne informacje, wśród których są składniki, dokładna instrukcja wykonania oraz fotografie. Cenne wskazówki pomogą zmodyfikować przepis wedle własnego gustu i przygotować ulubioną wersję wybranej słodkości. Komentarze do każdego dania wyjaśniają korzystne dla zdrowia działanie produktów użytych w danym przepisie.

Moje wypieki

Słodkości proponowane w książce z powodzeniem można przygotowywać także dla dzieci bo który maluch oprze się bułeczkom cynamonowym, wafelkom, lizakom, rurkom, tartaletkom z borówkami i malinami czy świątecznemu piernikowi?

Te ostatnie przygotowaliśmy razem z naszym dzieciaczkiem. Zabawy było co nie miara a zapach i smak idealny. Nie wiem czy przetrwają do Bożego Narodzenia 🙂

Moje wypieki