Książka

Z wizytą w Tutlandii

Tutlandia to codzienne perypetie starszego Tutka, młodszej Tutki i ich rodziców. Pogodna, zabawna książka dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych udowadnia, że kto się czubi ten się lubi: są tu psikusy, kłótnie ale i wspólne uśmiechy i radości. Świat w Tutlandii przestawiony jest oczami małej dziewczynki jest więc dużo zdrobnień i śmiesznych powiedzonek, które zapadają w pamięci na długo.

Codzienne sprawy i problemy rodziców opisywane w sześciu rozdziałach dla niektórych mogą być nieco egzotyczne i zaskakujące – na świat przychodzi nowy członek rodziny, tata wyjeżdża szukać pracy za granicą, mama przytyła i szuka rozwiązania jak zgubić zbędne kilogramy.

Cały tomik Tutlandii wygląda bardzo prosto, delikatnie, kolorowo i nie przytłaczająco dzięki oryginalnej grafice Ewy Poklewskiej-Koziełło. Duże ilustracje, dziecięce sylwetki, dobór kolorów i kreski sprawiają, że świat Tutków należy do przyjaznych, tutaj nie dzieje się nic złego.

Sprawdźcie sami czy Wasze maluchy pokochają Tutlandię i odnajdą się w zachowaniach oraz doświadczeniach dziecięcych bohaterów.

Z wizytą w TutlandiiZ wizytą w Tutlandii