Książka

Klasyka baśni we współczesnym wydaniu

Klasyka baśni we współczesnym wydaniu

Przedstawiamy Wam książki wydawnictwa Olesiejuk stanowiące adaptacje klasycznych baśni Andersena takich jak Królewna Śnieżka, Czerwony Kapturek, Śpiąca Królewna, Kopciuszek, Pinokio, Roszpunka czy Piękna i Bestia, których autorką jest Giada Francia.

Klasyczne dziecięce opowieści wyróżniają się tym, że wzbogacone zostały o niezwykłe ilustracje znanej włoskiej artystki Francesci Rossi, które pomogą najmłodszym przenieść się do krainy wyobraźni oraz są idealnym dopełnieniem treści ponadczasowych baśni.

Klasyka baśni we współczesnym wydaniu
Pominiemy dzisiaj fabuły wszystkich historii, które z pewnością zna każdy, po to by pozachwycać się wysokiej jakości, nietuzinkowym wydaniem książek dystrybuowanym przez Wydawnictwo Olesiejuk.

Począwszy od twardej, idealnej dla małych rączek okładki, poprzez wysokiej jakości papier i dużą ilość stron, aż po artystyczne ilustracje, uhonorowanej wieloma nagrodami, włoskiej ilustratorki Francesci Rossi, oddające magię każdej opowieści.

Seria książek z adaptacją Giady Francia, ukazuje klasyczne baśnie w zupełnie nowym, współczesnym świetle sprowadzając ich fabułę do niezbędnego minimum. Pomija w ten sposób różnorodne opisy i mniej znaczące wątki koncentrując się na tym co najważniejsze i godne uwagi. Dzięki swojej prostocie, takie wersje idealnie sprawdzają się u kilkuletnich maluchów.

Polecamy Wam jako lekturę do poduszki.

Klasyka baśni we współczesnym wydaniu