Książka

Jak za dawnych lat

Jak za dawnych lat

Dzisiaj mamy dla Was nasze nowe odkrycie – seria książeczek obrazkowych francuskiego rysownika Alaina Grée, która do złudzenia przypomina historyjki z naszego dzieciństwa.

Jak za dawnych lat

Są to książki z krótkimi historyjkami, opisami ważnych pojęć, zagadkami i ćwiczeniami będące idealną propozycją dla młodszych czytelników, przedszkolaków oraz dzieci, które uczą się dopiero poznawać świat i nazywać określone rzeczy, zwierzęta, litery, cyfry, pojazdy czy pory roku.

Jak za dawnych lat

Alain Grée, w prosty sposób, głównie za pomocą rysunków, wyjaśnia dzieciom interesujące je zjawiska takie, które otaczają nas każdego dnia. Każdy maluch dzięki tym pozycjom ma możliwość poznać np.kolory podstawowe i te, które powstają po ich wymieszaniu.

Jak za dawnych latJednym z atutów każdej książki z serii jest grafika oraz obwoluta, którą możemy zdjąć i użyć jako plakat. Każdą możemy również podpisać imieniem dziecka.

 

Książki można kupić w sklepie internetowym www.swiatksiazki.pl. Znajduje się tam cała, dostępna aktualnie oferta Wydawnictwa Olesiejuk, a rabaty bardzo często osiągają 30%. Książki zamówione przez sklep internetowy można bezpłatnie odbierać w sieci sklepów Księgarnie Świat Książki na terenie całej Polski.