Inspiracje, Zabawa

Zabawa urodzinowa

Urodziny to wielkie wydarzenie dla każdego z nas, jednak szczególnie mocno przeżywają je najmłodsi! Często, to właśnie na ten dzień dzieci czekają z niecierpliwością i utęsknieniem i jest on jednym z najważniejszych w roku. Warto więc dołożyć wszelkich starań, aby był on naprawdę niezwykły i aby nie zabrakło emocji i radosnych przeżyć.

Planując zabawę urodzinową dla naszej córki i jej znajomych z przedszkolnej grupy trafiliśmy na niezwykłe miejsce na dziecięcej mapie Warszawy – Rozkminki. To kameralne centrum zabawy i edukacji proponujące ogromny wybór tematów przewodnich przyjęcia urodzinowego, które bez problemu można dostosować do wieku i preferencji gości.

Motyw przewodni zabawy determinuje dekorację, wygląd poczęstunku i rodzaj atrakcji. Maluchy mogą wybierać style z ulubionych bajek, skusić się m.in. na dino-urodziny albo urządzić bal w klimacie tropicieli przyrody.

Starszaki mają do wyboru cały wachlarz możliwości. Zaczynając od urodzin leśnych, Oscarowych, rockowych, muzycznych, z robotami budowanymi z Lego, poprzez przyjęcie detektywistyczne połączone z zabawą w escape room i poszukiwaniem tortu, kończąc na eksperymentach fizyczno-chemicznych.Za każdym razem oferta obejmuje animacje, upominek dla jubilata, tematyczne dekoracje i poczęstunek. Można skorzystać również z kameralnej sali dla rodziców z kawą, herbatą i przekąskami. Wśród opcji dodatkowych są m.in. las w słoiku i warsztaty z żywymi sowami. Wszystko odbywa się w domu zarezerwowanym na wyłączność.

Bardzo polecamy Wam to miejsce przede wszystkim dzięki kompleksowej organizacji przyjęcia i elastyczności animatorów, którzy korzystając ze swoich doświadczeń i wiedzy potrafią wyczarować najlepsze urodziny dla każdego malucha!

W Rozkminkach znajdziecie także pokoje odkrywców dla niestrudzonych dzieciaków w wieku szkolnym. Jeśli Wasze maluchy lubią dreszczyk emocji możecie przeżyć prawdziwą detektywistyczną  przygodę w zaprojektowanej i dostosowanej do najmłodszych Kamienicy Zagadek. Zajrzyjcie do nich koniecznie!