Inspiracje, Moda, Zabawa

Wyjedźmy nad morze!

Długi weekend majowy w pełni ! Nadszedł słoneczny, błogi, upragniony i tak długo wyczekiwany przez wszystkich czas. Jeśli myślicie o aktywnym spędzeniu urlopowych dni na świeżym, zdrowym i wolnym od smogu powietrzu, do rozładowania niezmierzonych pokładów dziecięcej energii proponujemy Wam pobyt nad polskim morzem.

Oczywiście znaczenie będzie miała pogoda, miejsce i ośrodek, który wybierzecie ale najistotniejsza jednak wydaje się zmiana klimatu, która ma dobroczynne działanie dla wzmacniania odporności dzieci.

Morskie powietrze jest czyste i świeże, nie tylko wolne od pyłków, ale nie ma w nim również innych zanieczyszczeń, charakterystycznych dla dużych miast. Łyk nadmorskiego powietrza działa idealnie na drogi oddechowe w szczególności jeśli mamy za sobą długą zimę i niezliczone smogowe dni.

Rower, wrotki, hulajnoga, rolki, deskorolka, plac zabaw, latawiec czy po prostu gra w piłkę lub budowanie z piasku to tylko kilka z propozycji aktywnego wykorzystania czasu na plaży.

Jeśli tylko pogoda na to pozwoli, warto korzystać z morskiego powietrza jak najwięcej. Wbrew pozorom niższa temperatura też ma korzystny wpływ na zdrowie. Zmniejsza się niebezpieczeństwo udarów, poparzeń pleców i stóp, a czyste, ostre powietrze i częste zmiany pogody doskonale hartują organizm.

Naszym ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu nad Bałtykiem są spacery brzegiem morza, poszukiwanie skarbów i wspólne zbieranie muszli. A jeśli długie wędrowanie to tylko w wygodnych butach New Balance z MIVO!

Mamy dla Was niespodziankę. Wraz ze sklepem MIVO  przygotowaliśmy kod rabatowy o wartości 20% obowiązujący na buty każdej marki, z wyłączeniem promocji i przecen.
Wystarczy wpisać MAMYZDANIE20. Korzystajcie!