Inspiracje, Mama

I wszystko lśni!

O tym, że maluchy uwielbiają naśladować dorosłych wiemy wszyscy. Poza sytuacjami kuchennymi, przygotowywaniem posiłków czy majsterkowaniem dzieci bardzo lubią pomagać w sprzątaniu. My wspólnie myjemy okna, rozwieszamy pranie, wycieramy kurze, wynosimy śmieci, rozpakowujemy zmywarkę no i oczywiście odkurzamy.

Jeśli lubicie angażować maluchy w obowiązki domowe i uczycie ich samodzielności w dbaniu o porządek, to mamy dzisiaj dla Was idealne urządzenie, które ułatwi utrzymanie czystości w domu, a do tego jest dziecinnie proste w obsłudze.

To SpeedPro Max Aqua Philips czyli bezprzewodowy odkurzacz 3w1 z funkcją mycia. Tak, naprawdę odkurza i myje jednocześnie! Dwa razy mniej pracy i krótszy czas sprzątania.

Jest stabilny, wygodny i prosty w użyciu, łatwo i lekko się nim manewruje, dzięki czemu bez problemu docieramy do wszystkich zakamarków i czyścimy każdą powierzchnię. Nie trzeba wyciągać kabla, szukać gniazdka i rozkładać rury, przez co może być zawsze pod ręką gotowy do działania.

Po jednym, pełnym naładowaniu baterii potrafi pracować na tyle długo, że bez problemu sprzątniemy nim całe mieszkanie – aż 75 minut! Dodatkowo, jeśli mamy wątpliwości w ocenieniu jaką przestrzeń jesteśmy w stanie posprzątać bez ponownego ładowania wystarczy, że spojrzymy na wyświetlacz, który pokazuje ile procent naładowania jest w danym momencie.

Odkurzacz wyposażony jest w ledową nasadkę zasysającą zbierającą kurz i bardzo drobny brud ze wszystkich jej stron, również podczas ruchu na boki i do tyłu. Głowice szczotki zaprojektowane są w taki sposób, że nie rysują odkurzanych powierzchni. Znajdują się na nich delikatne materiałowe paski, które neutralizują ewentualne tarcia plastiku o podłogę.

Za funkcję mopującą odpowiedzialny jest systemem AquaBoost czyli zwiększony wyrzut wody, który pomaga szybciej i dokładniej umyć podłogę – wystarczy tylko, że zmienimy końcówkę – co nie jest skomplikowane i zajmuje jedynie chwilę.

W zestawie mamy do dyspozycji nakładkę z mikrofibry, którą możemy wymieniać  w trakcie mycia podłogi, jeśli czujemy, że jest taka potrzeba. Dodatkowo, nakładkę możne prać w pralce, więc jest to bardzo praktyczne rozwiązanie.

Kolejną funkcją tego odkurzacza, która u nas najczęściej się przydaje to bardzo wygodny, mobilny odkurzacz ręczny. W dosłownie jedną chwilę sprzęt staje się podręcznym odkurzaczem idealnym do szybkiego zbierania okruchów z sofy, odkurzania półek z książkami czy usuwania pajęczyny – sprzęt jest lekki, więc bez problemu możemy nim dotrzeć do różnych przestrzeni. Dodatkowo, w zestawie znajdziemy zintegrowane akcesoria – szczotkę i szczelinówkę, które pomogą łatwo usunąć kurz z trudno dostępnych zakamarków.

Bezworkowy odkurzacz ręczny pomaga nam także utrzymać porządek np. w aucie – dzięki temu, że nie ma kabla, ładujemy go w domu i możemy zabrać tam gdzie potrzebujemy, bez konieczności szukania dostępu do prądu. To ulubione narzędzie do sprzątania naszego malucha!

Bezprzewodowy odkurzacz SpeedPro Max Aqua Philips polecamy wszystkim, którzy szukają wygodnego i praktycznego rozwiązania do odkurzania i mycia podłóg jednocześnie. Przy maluchach w domu jest niezastąpiony!