Inspiracje, Mama

Sesja noworodkowa

Sesja noworodkowa

Zdjęcia maluchów to piękna pamiątka. Małe dzieci rosną błyskawicznie i zmieniają się z dnia na dzień. Warto więc uwiecznić na zdjęciach ten moment, kiedy są jeszcze kruszynkami i wykonać sesję noworodkową.

My nie zdecydowaliśmy się na profesjonalne zdjęcia w studio ponieważ w dzień narodzin maluszka zaopatrzyliśmy się w nowy sprzęt fotograficzny.

Profesjonalny, doświadczony i odpowiedzialny fotograf, który specjalizuje się w sesjach maluchów, poza umiejętnościami powinien również posiadać wiedzę ogólnonoworodkową aby wszystko odbyło się bezpiecznie.

Jeśli decydujemy się na wykonanie zdjęć samemu musimy przede wszystkim zaczekać na odpowiednią porę. Nasz noworodek musi być w świetnym humorze. Najedzony, wyspany lub śpiący – wtedy możemy go ułożyć tak jak chcemy. Wybierzmy też pogodny dzień aby zdjęcia były doświetlone.

Ciekawi jesteśmy jakie macie opinie o profesjonalnych, stylizowanych sesjach noworodkowych. Czy ułożenie dzieciaczka w wiaderku lub w futerku na stercie książek jest według Was ładne?