Inspiracje, Kultura, Zabawa

Przyjęcie urodzinowe

Niedawno na mapie Warszawy odkryliśmy nowe miejsce dla najmłodszych i ich rodziców – Restauracja Peraktóra wychodząc na przeciw potrzebom rodzin z dziećmi poza estetyką, swobodą, wydarzeniami kulturalnymi, muzyką, przytulnymi wnętrzami oraz autorską, sezonową i smaczną kuchnią proponuje także kompleksową organizację przyjęć urodzinowych.


Oferta zawiera wiele scenariuszy i możliwości przygotowania urodzinowej zabawy. Jest dopasowywana indywidualnie do starszych i młodszych gości ponieważ każde dziecko jest inne, ma inne upodobania i potrzeby. 

Poza przestronnymi wnętrzami umożliwiającymi najmłodszym swobodne hasanie Restauracja Pera proponuje także prywatne, niezależne pomieszczenia  idealne do zorganizowania kameralnych przyjęć. To idealne rozwiązanie dla rodzin ceniących sobie spędzanie czasu w gronie najbliższych bez obaw o bezpieczeństwo dzieci.

W zaaranżowanej urodzinowo przestrzeni rodzicom i maluchom serwowane jest indywidualnie dobrane, urodzinowe menu na bazie tradycyjnej kuchni śródziemnomorskiej lub orientalnych smaków Azji. Podczas gdy najmłodsi pochłonięci są animacjami i zabawą, dorośli mają okazję spróbować także perfekcyjnie przyrządzonych steków czy owoców morza. Każdy z pewnością znajdzie tu coś pysznego dla siebie!

Jednym słowem, profesjonalnie przygotowane przyjecie urodzinowe w Restauracji Pera  to idealna alternatywa dla typowych imprez w salach zabaw, a dodatkowo, mile spędzony czas w gronie najbliższych. Zajrzyjcie do nich tutaj lub tutaj po więcej szczegółów!