Inspiracje, Kultura

Przedstawienie urodzinowe

Z reguły przedstawienia teatralne kojarzą nam się przede wszystkim ze światem dorosłych. Niedawno odkryliśmy jednak nowe miejsce na mapie Warszawy dla najmłodszych i ich rodziców – Bocca Bar. Znajdziecie tu wszystko, co zainteresuje rodziny z dziećmi: muzyka, wydarzenia kulturalne, estetyka, przestronne i przytulne wnętrza, naturalna, pełnowartościowa, autorska i smaczna kuchnia oraz mnóstwo swobody.

To wyjątkowe miejsce, które zaprasza najmłodszych gości restauracji i ich rodziców na bezpłatne, cykliczne, weekendowe spotkania z teatrem. Spektakle dedykowane są dzieciom w każdym wieku ponieważ doświadczony aktor tematykę oraz formę przedstawienia dostosowuje do percepcji i sposobu odkrywania świata całej swojej publiczności.


Maluchy zobaczą tu interaktywne opowieści o bardzo zróżnicowanej tematyce, przygotowane specjalnie dla młodych odbiorców. Spektakle grane są zarówno w planie żywym jak i lalkowym z szerokim zapleczem kolorowych, bajkowych dekoracji, kostiumów i niezbędnych akcesoriów. Dobierane są tak, by odwoływać się do dziecięcej wyobraźni i kształtować wrażliwość najmłodszych.

Wyraźny podział na scenę i widownię sprawia, że podczas gdy rodzice ucztują, ich pociechy czują się jak w prawdziwym teatrze. Warto wspomnieć także, że po przedstawieniu maluchy także mają możliwość spróbowania, specjalnie dla nich skomponowanego obiadowego menu ze świeżych i naturalnych składników.


Wychodząc na przeciw potrzebom rodzin z dziećmi Bocca Bar proponuje także kompleksową organizację przyjęć urodzinowych, na których najmłodsi nie tylko mają okazję obejrzeć np. przedstawienie teatralne ale także biorą udział m.in. w artystycznych, ruchowych i sprawnościowych aktywnościach, konkursach czy interaktywnym pokazie iluzjonistycznym.

Poza niezwykłą, zaaranżowaną urodzinowo przestrzenią, gdzie rodzicom i maluchom serwowane jest indywidualnie dobrane, urodzinowe menu, dzieci mają do dyspozycji przestronne wnętrze z poduszkami, sofami i huśtawkami. Podskokom, wyścigom i hasankom nie ma końca!


Podsumowując, starannie przygotowane przyjecie urodzinowe w Bocca Barze to świetna  alternatywa dla typowych imprez w salach zabaw, a dodatkowo, mile spędzony czas w gronie rodziców i nowe doświadczenie dla maluchów, którego nie zapomną jeszcze długo po przyjęciu!