Inspiracje, Książka, Zabawa

Prezenty świąteczne dla dzieci

Jeśli nie macie pomysłu na upominki gwiazdkowe dla Waszych pociech, dzielimy się dzisiaj z Wami świątecznym zestawieniem ponadczasowych prezentów dla najmłodszych. Wszystkie nasze propozycje znajdziecie w jednym miejscu www.hlonda6.pl w Warszawie. Pamiętajcie, że zakupy możecie zrobić także online. Spotkacie tutaj ogromny wybór niespodzianek dla chłopców i dziewczynek w każdym wieku!

Lalka Las Amigas

Te hiszpańskie lale pięknie pachną wanilią! Mają ręcznie malowane twarze dzięki czemu posiadają bardzo naturalny wygląd. Ogromną ich zaletą jest możliwość personalizacji poprzez szeroki wybór akcesoriów i ubranek.

Lale to upominek ponadczasowy, który nie tylko zdobi pokój i służy rozrywce lecz także uczy odpowiedzialności i wzbudza instynkt opiekuńczy. W zależności od tego jakie aktywności z lalkami zaproponujemy naszym maluchom, ich zadaniem będzie np. stymulacja rozwoju emocjonalnego, rozwoju mowy, zachęcanie do nauki i poznawania świata. Dodatkowo, tworzony przez dzieci świat dla lalek imitujący realne życie pozwala rozwijać wyobraźnię i nabyć umiejętności społeczne.

Książka – Jak ratowaliśmy Wigilię

Nasza książkowa propozycja to pełna świątecznych tradycji opowieść w 25 rozdziałach do czytania w każdy grudniowy wieczór aż do Bożego Narodzenia.

„Jak ratowaliśmy Wigilię”, to wzruszająca historia, nastrajająca świątecznie całą rodzinę, idealna do głośnego czytania. Wprowadza w świąteczny nastrój, w przyjazny sposób przypomina, jak celebrować ten szczególny czas, ciesząc się drobnymi czynnościami i obecnością najbliższych.

Marble Box Jungle 2

Marble czyli gra w kulki to ulubiona zabawa najmłodszych od niepamiętnych czasów. Ich prostota, urzekające dźwięki i wzory były częścią dziecięcych zabaw już od starożytności.

My prezentujemy Wam dzisiaj ręcznie malowany zestaw, produkowany z naturalnych i pochodzących z recyklingu materiałów. Kulki pobudzają wyobraźnię dzieci i rozwijają ich zdolności motoryczne. To idealna propozycja do spędzenia czasu także dla starszych.

Przytulanka Renifer

Renifer Rudolf to  wierny pomocnik Świętego Mikołaja! Tyle prezentów jest do zapakowania, ile tylko są w stanie udźwignąć sanie. Rudolfik to oryginalna, miękka i sympatyczna przytulanka uszyta z mięciutkiej bawełnianej dzianiny. Cudownie będzie znaleźć Reniferka pod choinką! Razem z nim wyczarujemy prawdziwie świąteczną atmosferę w naszym domu.

Zestaw do konstruowania

Ta zabawka konstrukcyjna to nowoczesny i wyjątkowy zestaw, który rozbudza w dziecku kreatywność, twórczość i samodzielność. Pozwala rozwijać wyobraźnię przestrzenną, poznawać podstawowe zasady inżynierii i dynamiki, wzmacniać pewność siebie i kształtować umiejętność rozwiązywania problemów.

Zestaw zawiera aż 275 części, dzięki czemu możliwości budowania, wymyślania, tworzenia nowych konstrukcji są nieograniczone! Dzieciaki mogą eksperymentować, samodzielnie budować prototypy zabawek czy wymyślonych przez siebie przedmiotów.

Puzzle Mój Jednorożec


Puzzle to zawsze dobry wybór! To prezent oryginalny, ponadczasowy i mądry. Układanie puzzli stymuluje pamięć, koncentrację, spostrzegawczość i sprawność manualną już od najmłodszych lat. Jeśli układanki dodatkowo przedstawiają lubiane przez maluchy motywy, są precyzyjnie i ładnie wykonane to mamy wybór prezentu z głowy.

Takie są właśnie układanki Londji. Wykonane zostały z tektury i papieru z recyklingu. Grafiki są zaprojektowane przez znanych ilustratorów, tworzących w dawnym, spokojnym, stonowanym stylu. Dodatkowo, wybrany przez nas jednorożec posiada błyszczącą – brokatową strukturę, podkreślającą jego unikalność.