Inspiracje, Książka

Prezent dla mamy

Święto wszystkich mam zbliża się wielkimi krokami. Jeśli nie macie pomysłu jaki prezent wybrać dla siebie lub swojej mamy by był wyjątkowy, zaskakujący i wzruszający polecamy Wam wyjątkową niespodziankę – fotoksiążkę PRINTU, która pozwoli na zatrzymanie na chwilę czasu i będzie idealną pamiątką przywołującą magiczne wspomnienia.

Prezent dla mamy

Album ze wspólnymi zdjęciami to doskonały prezent dla siebie lub najbliższych. Możecie w nim umieścić, tak jak my, wyselekcjonowane zdjęcia stanowiące skrót całego roku naszego malucha – momenty ważne oraz te zwykłe, codzienne. Spacery, posiłki, zabawy, pierwsze wspólne święta i codzienne chwile w piasku czy na zjeżdżalni.

Taki album jest najlepsza pamiątką, która przypomina każdej mamie o wszystkich cudownych wydarzeniach związanych z jej macierzyństwem, do której w każdej chwili może sięgnąć i wrócić wspomnieniami.

Prezent dla mamy

Moja fotoksiążka na Dzień Mamy to szablon „Dla Mamy” w formacie 25×20 i twardej oprawie. Na tę specjalną okazję, książkę możecie wybrać z wielu innych gotowych szablonów proponowanych na stronie  lub stworzyć swój własny projekt.

Wykonanie książki zajmuje kilkanaście minut i jest niezwykle proste. Najwięcej czasu zajmuje nam zawsze selekcja najważniejszych i najpiękniejszych fotografii ze zbyt dużej ilości zdjęć przechowywanych na dysku ponieważ samo projektowanie fotoksiążki jest mocno intuicyjne i nie wymaga od nas zbyt wielkiej pracy.

Zdjęcia możemy dowolnie ustawiać, modyfikować, tworzyć na jednej stronie kolaże lub użyć tylko jednej większej fotografii, dodać do niej ulubiony cytat lub zabawne powiedzenie naszego malucha. Możemy eksperymentować z dodatkami i tłami dopasowując je do własnych upodobań, stylu i pomysłu.

Prezent dla mamy

Już dzisiaj zachęcamy Was do skomponowania własnej fotoksiążki, z której ucieszy się każda mama.

Z okazji Dnia Matki przygotowaliśmy dla Was 40% kod zniżkowy, ważny 14 dni od daty otrzymania, do jednokrotnego wykorzystania, na cały koszyk – do pobrania tutaj.
Gwarancja dostawy na Dzień Mamy jest dla zamówień złożonych i opłaconych do 15.05.16 więc spieszcie się!