Inspiracje, Książka

Prezent dla babci i dziadka

Prezent dla babci i dziadka

W tym roku o prezenty dla dziadków i pradziadków zadbaliśmy dużo wcześniej i z niecierpliwością oczekujemy już na 21 i 22 stycznia.

Podpowiemy dzisiaj, jaki prezent wybrać by był wzruszający, lekko nowoczesny a jednocześnie silnie tradycyjny i taki, który z pewnością zaskoczy i podbije każde babcine serce.

Polecamy Wam fotoksiążkę PRINTU, która pozwoli na zatrzymanie na chwilę czasu i będzie idealną pamiątką przywołującą magiczne wspomnienia np. ze wspólnych spacerów z wnukami, z uroczystości rodzinnych, z wakacji czy placu zabaw.

Prezent dla babci i dziadka
Na stronie printu.pl znajduje się dość intuicyjne i przyjemne narzędzie do tworzenia fotoksiążki.
Możecie wybrać rozmiar, papier, okładkę, czcionkę i tak jak my, skorzystać z bogatej oferty gotowych szablonów tematycznych lub zaprojektować swój własny wzór.

Zdjęcia możemy dowolnie ustawiać, modyfikować, tworzyć na jednej stronie kolaże lub użyć tylko jednej większej fotografii, dodać do niej ulubiony cytat lub zabawne powiedzenie naszego malucha.

Stworzenie książki zajmuje kilkanaście minut i jest niezwykle proste. Jeśli jednak chcielibyście zobaczyć jak profesjonalnie wykonać ją krok po kroku, zapraszamy do obejrzenia poradnika nagranego przez PRINTU, by ułatwić zabawę z tworzeniem albumu.

Druk książki jest wysokiej jakości, idealnie odtwarza realne kolory zdjęć a album w całości jest bardzo starannie wykonany.

Już dzisiaj zachęcamy Was do skomponowania własnej fotoksiążki, z której będzie cieszyć się każdy, niezależnie od wieku.
Z okazji Dnia Babci i Dziadka mamy dla Was 39% kod zniżkowy, ważny 14 dni od daty otrzymania, do jednokrotnego wykorzystania, na cały koszyk – do pobrania tutaj.

Prezent dla babci i dziadka

1 Komentarz

  1. Pingback: Prezent dla babci i dziadka - printu.pl

Komentowanie jest wyłączone.