Inspiracje, Moda

Nisu – elegancja i wygoda made in Poland

Polki coraz chętniej ubierają swoje maluchy w niebanalne, przemyślane kolekcje od młodych projektantów, dlatego też w ostatnich latach na polskim rynku, narodziło się wiele unikatowych marek tworzących ubrania i akcesoria dla dzieci.

Mamy wybierają unikalne produkty przede wszystkim dlatego, że są niepowtarzalne, spersonalizowane i mało komercyjne dzięki czemu, zdecydowanie rzadziej można spotkać je na ulicach.

Napiszemy Wam dzisiaj o naszym ostatnim modowym odkryciu 100% made in Poland – warszawskiej premium marce Nisu.

Nisu stworzyła młoda mama, której inspiracją do projektowania była jej malutka córka. Wszystkie projekty Nisu powstają z dbałością o najmniejszy detal w małej manufakturze w centrum Warszawy. Marka stawia przede wszystkim na komfort noszenia i precyzyjne wykończenia dla podkreślenia wyjątkowości i unikatowości ubranek.

Nisu - Ubrania dla dzieci

To co nas zachwyciło w Nisu to minimalizm i wysokiej jakości miękkie i wygodne tkaniny w uniwersalnych, stonowanych barwach. Marka przy swoich projektach wykorzystuje jedynie certyfikowane, bezpieczne materiały, dzięki czemu ubranka wpisują się do garderoby współczesnych maluchów niezależnie od sezonu.

Sukienki, spodenki, urokliwe czapki czy poncza wyróżniają się pomysłowością, elegancją, prostotą oraz dziewczęcym romantyzmem idealnym na wiele okazji.

Nisu - Ubrania dla dzieci

Warto podkreślić, że Nisu to marka premium ale nadal w zasięgu dla wszystkich, choćby na wyjątkowe uroczystości. Znajdziecie tu coś zarówno dla niemowlaka jak i nieco starszej elegantki.

Zajrzyjcie do nich koniecznie!