Inspiracje, Kuchnia, Zabawa

Naśladowanie dorosłych – zabawa

Naśladowanie dorosłych - zabawa

O tym, że maluchy uwielbiają naśladować dorosłych wiemy wszyscy. Poza sytuacjami kuchennymi, sprzątaniem czy majsterkowaniem dzieci najbardziej lubią wcielać się w role sprzedawcy. Mamy dzisiaj dla nich niezbędne urządzenie do pracy w sklepie.

Naśladowanie dorosłych - zabawa

Edukacyjna kasa fiskalna, którą przedstawiamy wszechstronnie stymuluje rozwój motoryczny dziecka. Uczy koncentracji, pobudza wyobraźnię, zachęca do aktywności prowokując interaktywne działania. Bez wątpienia ćwiczy także sprawność manualną małych rączek.

Kasa jest solidna, funkcjonalna, przemyślana i estetycznie wykonana z drewna kauczukowego z użyciem nietoksycznych farb, barwników i lakierów. Gładkie, staranne wykończenie wszystkich kantów sprawia, że zabawka jest nie tylko przyjemna w dotyku ale również bezpieczna nawet dla najmłodszych dzieci.

Naśladowanie dorosłych - zabawa

Prezentowaną przez nas zabawkę kupicie na www.planetaz.pl. Kasa do zabawy w sklep wyposażona jest w czytnik kodów kreskowych, kalkulator z elektronicznym wyświetlaczem, zwijaną rolkę papieru paragonowego, otwieraną szufladę na gotówkę oraz elektroniczny wyświetlacz. W zestawie znajduje się nawet karta kredytowa oraz tekturowe pieniądze.

Naśladowanie dorosłych - zabawa

Kolejną zabawką, którą chcemy dzisiaj Wam zaprezentować to innowacyjnie zaprojektowany, estetyczny, stymulujący, kolorowy, profesjonalnie wyposażony przenośny grill, dokładnie dostosowany do malutkich dłoni i palców dziecka.

Naśladowanie dorosłych - zabawa

Prezentowany przez nas zestaw grillowy jest wytrzymały, solidnie i starannie wykonany przez Wonderworld w Tajlandii z drewna kauczukowego i filcu z użyciem nietoksycznych farb, barwników i lakierów więc dzieci bez obaw mogą brać go do buzi, nie ma ostrych krawędzi, ani wystających elementów. Grill jest przyjazny dla środowiska naturalnego, odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz na kontakt z wodą.

Naśladowanie dorosłych - zabawa

Mimo tego, że posiada certyfikaty bezpieczeństwa zgodne z normami Unii Europejskiej to producent przeznacza go dla maluchów od trzeciego roku życia. Naszym zdaniem zabawka może stanowić wyzwanie już dla młodszego dziecka (pod opieką dorosłego) jako idealna baza do nauki czynności życia codziennego, zręczności, rozwijania wyobraźni oraz przedmiot badany rączkami i poznawany zmysłami wzroku i słuchu.

Naśladowanie dorosłych - zabawa

Zestaw grillowy jest spełnieniem marzeń każdego młodego kucharza. Komplet zawiera realistycznie wyglądające przyrządy do grillowania – patyczek do szaszłyków, szczypce, pędzel do czyszczenia, warzywa, mięso, składniki do hamburgera oraz dodatki do nadziewania na patyczek.

Naśladowanie dorosłych - zabawa

Dziecko może tworzyć własne, kolorowe kompozycje kulinarne rozwijając swoją wyobraźnię, ucząc się rozpoznawania barw, kształtów, wielkości i ćwicząc zdolności manualne przy posługiwaniu się szczypcami czy pędzlem.

Mamy dla Was konkurs, w którym wygrać możecie zestaw warzyw i owoców do krojenia prezentowanej firmy Wonderworld.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

1. Być fanem Mamy zdanie i https://web.facebook.com/PlanetaZ-494696370587090/
2. Udostępnić publicznie na swoim profilu informację o konkursie.
3. Zaprosić do zabawy min. dwójkę znajomych, którzy nie znają jeszcze naszego fan pag’a.
4. Przedstawić na naszym fan pagu pomysł na przemycenie warzyw w diecie niejadka.

Udział w konkursie jest równoważny z akceptacją regulaminu dostępnego na fan pag’u. Konkurs trwa do 8.12.16 do 23:59.

Laureatem konkursu została Ewa Cetyl.

Serdecznie gratulujemy!