Inspiracje, Książka

Instabook na Gwiazdkę

Instabook - kompaktowe wspomnienia

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Już czas pomyśleć o gwiazdkowych prezentach dla najbliższych. Podpowiemy dzisiaj jaki prezent wybrać by był wzruszający, lekko nowoczesny a jednocześnie silnie tradycyjny i taki, który z pewnością zaskoczy i podbije serca wszystkich. To fotoksiążka – instabook.

Na stronie printu.pl/instabook znajduje się dość intuicyjne i przyjemne narzędzie do tworzenia instaksiążki. Każdy album ma wymiary 15×15, możecie wybrać papier, okładkę, ilość stron, teksty i skorzystać z bogatej oferty gotowych szablonów lub zaprojektować swój własny wzór.

Instabook na Gwiazdkę

Stworzenie książki zajmuje kilkanaście minut i jest niezwykle proste. Druk książki jest wysokiej jakości, idealnie odtwarza realne kolory zdjęć a album w całości jest bardzo starannie wykonany.

Możecie stworzyć swój własny album, korzystając ze swoich zdjęć z instagrama, facebooka lub dysku komputera. Zdjęcia możemy dowolnie ustawiać, modyfikować, tworzyć na jednej stronie kolaże lub użyć tylko jednej większej fotografii, dodać do niej ulubiony cytat lub zabawne powiedzenie naszego malucha.

Z okazji zbliżających się Świąt przygotowaliśmy dla Was 15% kod zniżkowy do jednokrotnego wykorzystania na cały koszyk – do pobrania tutaj.