Inspiracje, Zabawa

Drewniane mebelki nie tylko dla lal

Drewniane mebelki nie tylko dla lal

Zawsze staramy się polecać na blogu wysokiej jakości zabawki wykonywane z materiałów całkowicie bezpiecznych dla maluchów, które nie tylko zdobią dziecięce wnętrza ale mają także rolę wspierania najmłodszych w ich rozwoju na wielu płaszczyznach.

Nie mogliśmy więc nie napisać o Turkusowej Pracowni – magicznym miejscu, w którym z wielką pasją i dbałością o najmniejszy szczegół powstają ręcznie malowane, w 100% wykonywane w Polsce, z polskiego drewna konie na biegunach, wózeczki dla lalek, kołyski, domki, autka i wiele innych elementów wystroju przestrzeni dla najmłodszych.

Drewniane mebelki nie tylko dla lal
Turkusowej Pracowni każdy produkt tworzony jest na indywidualne zamówienie. Istnieje możliwość pomalowania zabawek w dowolnym kolorze oraz spersonalizowania ich tak, żeby prezent był jeszcze bardziej osobistym podarunkiem. Tak właśnie powstał nasz wózeczek i kołyska dla lali 🙂 Wybraliśmy rodzaj, kolor, poprosiliśmy o dodanie imienia dziecka oraz dekory doklejane na budce.

Drewniane mebelki nie tylko dla lal
Drewniany wózek dla lalek z okienkiem w kształcie serca i drewnianymi elementami od Turkusowej Pracowni powstał z ekologicznych materiałów,  jest dużo cięższy od wózka wiklinowego czy plastikowego przez co jest wytrzymały na zderzenia ze ścianą, bardziej stabilny i idealny do stawiania pierwszych kroczków. Posiada możliwość regulacji rączki, metalowe osie i antypoślizgowe, gumowe obręcze na kołach, wykonane z gumy bez szkodliwych ftalanów, które zapewniają większą stabilność oraz możliwość bezszelestnego poruszania się.

Nietoksyczne farby spełniające europejskie normy EN 71.3 dopuszczające malowanie zabawek, precyzyjne wykonanie, brak małych elementów oraz odpowiednia, solidna konstrukcja sprawiają, że drewniany wózek jest obowiązkowym prezentem dla każdej dziewczynki. U nas nie mniejszym zainteresowaniem cieszy się także drewniana kołyska.

Drewniane mebelki nie tylko dla lal

Nasza duża, biała, elegancka kołyska dla lalek wykonana została z litego drewna bukowego, udekorowana jest wyciętymi w drewnie motywami gwiazd i wyposażona w komplet pościeli materac, poduszkę i kołdrę.

To idealna zabawka dla dziecka, które lubi naśladować dorosłych, odtwarzać domowe sytuacje, co pomaga mu rozwijać kreatywność, oswajać się z codziennością i przyswajać zasady społecznych zachowań co pozytywnie wpływa na jego wszechstronny rozwój. W starannie wykonanej kołysce, w przytulnej, miękkiej pościeli można wygodnie utulić do snu swoją ulubioną przytulankę czy lalkę, o ile mierzy sobie nie więcej niż 56 cm długości.

Drewniane mebelki nie tylko dla lal

Zajrzyjcie koniecznie do Turkusowej Pracowni gdzie znajdziecie wiele innych zabawek i elementów dekoracyjnych łączących innowacyjność z najwyższą jakością. Unikalne produkty Turkusowej Pracowni tworzone są z polskiego drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń!

Drewniane mebelki nie tylko dla lal