Inspiracje, Kuchnia, Zabawa

Drewniana kuchnia dla malucha

Drewniana kuchnia dla malucha

Jeśli Wasze dziecko uwielbia naśladować Was w kuchni w trakcie przygotowywania posiłków mamy dla Was doskonałą propozycję na rozwijanie umiejętności manualnych i pasji kulinarnych maluchów.

Duża drewniana kuchnia z akcesoriami sprawi mnóstwo radości każdemu dziecku i pozwoli mu bezpiecznie uczestniczyć w codziennych czynnościach.

W zestawie posiada wyjmowany zlew, komplet sztućców, rękawicę kuchenną, garnek z przykrywką i patelnię z jajkiem sadzonym. Pokrętła regulacji mocy gotowania podczas przekręcania imitują prawdziwe dźwięki, co sprawia dziecku wiele radości. Piekarnik oraz szafka mają otwierane drzwiczki z półką, na której pomieszczą się dodatkowe akcesoria kuchenne. Dzięki znacznym rozmiarom (58 x 30 x 78 cm) kuchnią może bawić się jednocześnie więcej niż jedno dziecko.

Drewniana kuchnia dla malucha

Ogrom elementów nawiązujących do prawdziwego wyglądu narzędzi, sprzętów i przyborów kuchennych pobudza wyobraźnię, kreatywne myślenie, ćwiczy zręczność, koordynację wzrokowo-ruchową i zdolności manualne ponieważ dziecko cały czas  manipuluje dłońmi przygotowując posiłki, rozwija koncentrację, a także kształci odpowiednie nawyki żywieniowe.

Duża drewniana kuchnia z akcesoriami zachęca także do odgrywania scenek rozwijając u dzieci umiejętności społeczne poprzez naśladowanie dorosłych i wymyślanie swoich własnych ról. Odtwarzanie sytuacji znanych maluchowi z codziennych obserwacji, pozytywnie wpływa na wszechstronny rozwój dziecka, wspierając zabawy z rówieśnikami oraz rozwiązywanie problemów.

Drewniana kuchnia dla malucha

Przedstawiana przez nas kuchnia jest wytrzymała i starannie wykonana z wysokiej jakości drewna, z zachowaniem dbałości o najmniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt odznacza się wysoką jakością, co gwarantuje, że posłuży do zabawy na dłużej.

Zabawka spełnia wymogi dotyczące bezpieczeństwa – do jej produkcji użyto nietoksycznych farb więc dzieci bez obaw mogą brać je do buzi, nie ma ostrych krawędzi, ani wystających elementów, jest wykonana z naturalnego i ekologicznego surowca.

Drewniana kuchnia dla malucha

Duża drewniana kuchnia z akcesoriami jest spełnieniem marzeń każdego młodego kucharza i cukiernika. Jej wielkość pozwala dziecku poczuć się jak w prawdziwej kuchni.

Mimo tego, że zabawka posiada certyfikaty bezpieczeństwa zgodne z normami Unii Europejskiej to producent przeznacza ją dla maluchów od trzeciego roku życia. Naszym zdaniem zabawka może stanowić wyzwanie już dla młodszego dziecka (pod opieką dorosłego) jako idealna baza do nauki czynności życia codziennego, zręczności, rozwijania wyobraźni oraz przedmiot badany rączkami i poznawany zmysłami wzroku i słuchu.

Drewniana kuchnia dla malucha

Kuchenka zapakowana jest w estetyczne, kartonowe pudełko i idealnie sprawdzi się jako prezent gwiazdkowy.

Dużą drewnianą kuchnię z akcesoriami kupicie na www.lamalu.pl

Drewniana kuchnia dla malucha