Inspiracje, Kuchnia

Czas na lunch z MonBento Tresor

Czas na lunch z MonBento Tresor

Pierwsze dni przedszkola i szkoły już za nami. Każdy rodzić z pewnością zdążył się zorientować, że w szkolnej wyprawce powinna znaleźć się porządna, bezpieczna i funkcjonalna śniadaniówka umożliwiająca zapakowanie dużej ilości różnorodnego jedzenia dla malucha.

Jeśli nie wybraliście jeszcze pojemnika do zapakowania drugiego śniadania, które jest bardzo ważnym posiłkiem dla aktywnego, rozwijającego się dziecka to mamy dla Was propozycje – estetyczny lunchbox MonBento Tresor stworzony z myślą o najmłodszych.

Czas na lunch z MonBento Tresor

Dobry lunchbox powinien być wykonany z bezpiecznego i trwałego materiału tak, by posłużył przynajmniej przez jeden rok szkolny. Musi być przy tym poręczny, szczelnie się zamykać, co umożliwia zachowanie świeżości produktów oraz być nieskomplikowany do otworzenia przez dziecko. Taki właśnie jest MonBento Tresor – niewielki, szczelny, funkcjonalny, nie zawiera BPA, bisphenol-u A, ftalanów i jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

MonBento Tresor ma bardzo sprytne rozwiązanie: pojemnik składa się z trzech części – pierwsza (dolna – 450 ml) jest idealna na kanapki, ciasto, sałatkę lub jedzenie o większych gabarytach. Dwie pozostałe to kwadratowe pudełeczka z silikonowymi pokrywkami (2×150 ml). dzięki czemu możemy przetransportować różne zdrowe, pożywne, zbilansowane produkty w niewielkich ilościach bez obawy, że się wymieszają. Pojemnik może też służyć jako jednokomorowe pudełko na kanapkę.

Czas na lunch z MonBento Tresor

Drugą ogromną zaletą MonBento Tresor jest szczelne, dwustronne zamykanie skutecznie uniemożliwiające wysypywanie się produktów, mieszanie jedzenia i przenikanie zapachów.

Szczelność pojemnika zapewnia uszczelka pokrywy głównej komory oraz znajdujące się po bokach klipsy zamykające, które jednocześnie blokują możliwość samoistnego otworzenia się pudełka. Dzięki takiemu zabezpieczeniu, zawartość kolorowych, poręcznych i wygodnych lunchboxów MonBento Tresor jest bezpieczna w każdym dziecięcym plecaku.

Warto wspomnieć także o materiale, z którego wykonany jest MonBento Tresor. Jest to wytrzymały, gruby, sztywny, miły w dotyku, pokryty powłoką „soft touch” polipropylen przyjazny dzieciom ponieważ MonBento Tresor to po prostu produkt od początku wykonany z myślą o maluchach.

Dodatkowo, na pokrywce jest specjalne miejsce do samodzielnego ozdobienia i spersonalizowania lunchboxa ozdobnymi etykietkami, co sprawia, że pudełko za każdym razem wygląda inaczej.

Czas na lunch z MonBento Tresor